logo
فروشگاه اینترنتی عطر تینو
فروشگاه اینترنتی عطر تینو

تفاوت تستر اصل و فیک

testers

عطر تینو در رابطه با تفاوت عطرهای اصل و فیک و همچنین نحوه‌ی تشخیص آنها پیش‌تر مطلبی را منتشر نموده است. در اینجا، بر آن شدیم تا در رابطه با تفاوت تستر اصل و فیک و همچنین تفاوت عطر اصل با تستر آن نیز توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم؛ چرا که امروزه تسترها نیز هواداران گسترده‌ی خود را دارند ولی بعضی از این اشخاص به دلیل عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی در خرید این محصولات دچار مشکل می‌شوند.

 

تستر اورجینال و فیک original and fake tester

 

تستر چیست؟

تسترها این امکان را به خریداران می‌دهند تا بدون نیاز به باز کردن پلمپ بسته‌بندی عطر، بتوانند رایحه‌ی آن را تشخیص دهند و تصمیم به تهیه یا عدم تهیه آن بگیرند. باید گفت این تسترها از طرف کمپانی‌های تولید کننده در ازای خرید هر 10 یا 12 عطر اورجینال توسط فروشندگان به آنها داده می‌شود و پس از تحویل بطری خالی تستر نیز اقدام به شارژ آن می‌نمایند.

در واقع تسترها برای فروش تولید نمی‌شوند ولی امروزه به دلیل فروش بالای اینترنتی و همچنین بالا رفتن قیمت عطرهای اورجینال، در بسیاری از کشورها از جمله کشورهای حوزه‌ی خاورمیانه و همچنین شرق اروپا، فروش تسترها نیز گسترده شده است.

 

 

تستر اورجینال و فیک original and fake tester

تفاوت تستر اصل و فیک

 

 

تفاوت ظاهر تسترها با نمونه‌ی اصلی

در رابطه با ظاهر تسترها باید گفت این محصولات دارای پلمپ و سلفون بسته‌بندی نیستند؛ جعبه‌ی آنها نیز از کاغذهای مقوایی سفید و یا کارتنی سفید و یا کاهی تهیه شده است. معمولاً بر روی آنها عبارت Not for sale  و یا Tester Demonstration به معنی غیر قابل فروش برای تست و نمایش نوع رایحه درج شده است. کف بطری تسترها یا پشت آنها نیز غالباً لیبل چاپی یا حک شده‌ی Tester دارد. از نظر ظاهری، بطری تسترها همان ظاهر بطری عطرهای اصلی را دارند. اکثر تسترها بدون درپوش هستند و معمولاً حائلی به شکل استوانه‌ای از جنس مقوا و یا پلاستیک بروی افشانه قرار گرفته و سایز و اندازه و شکل آن بسته به نوع افشانه‌ی هر عطر و نوع قرار گرفتنش در کاور تسترها، متفاوت است.

 

 

تستر اورجینال و فیک original and fake tester

 

تستر اورجینال و فیک original and fake tester

 

 

تفاوت تسترها با نمونه‌ی اصلی از نظر رایحه، پخش بو و ماندگاری

اگر به فلسفه‌ی تولید تستر نگاهی بیندازیم متوجه می‌شویم که تسترها به منظور جلب توجه مشتریان تولید می‌شوند؛ پس به همین دلیل بدیهی است که کمپانی‌ها نت اولیه را در تسترها قوی‌تر اعمال می‌کنند تا حتی تنها در چندین دقیقه‌ی ابتدایی بهتر عمل کنند و نظر بیشتری را به خود جلب نمایند. اما لازم به ذکر است تسترها و عطرهای اورجینال از نظر پخش بو و ماندگاری و نوع رایحه هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

 

 

تشخیص تستر اورجینال و تفاوت تستر اصل و فیک 

با توجه به ازدیاد فروشندگان محصولات فیک که اکثراً با توجیهاتی از قبیل نداشتن جعبه تسترها، نداشتن درب تسترها و …. در صدد فروش محصولات بی کیفیت خود می‌نمایند، لازم است که نکاتی را در خصوص روش‌های تشخیص تفاوت تستر اصل و فیک ارائه دهیم.

نکته‌ی بسیار مهمی که در تشخیص تستر اصل با تسترهای بدون کیفیت وجود دارد این است که تسترها دارای سریال مختص به خود هستند و با چک کردن آنها در سایت اصلی کمپانی‌ها می‌توان از صحت اصل بودن آنها مطلع شد. همچنین بطری و جعبه دارای بچ کد (معمولاً 4 رقمی) هستند که این دو عدد می‌بایست یکسان باشند. با جستجوی این عدد منحصر به فرد در اینترنت به راحتی می‌توان اطلاعاتی در رابطه با تستر مورد نظر به دست آورد.

 

 

تستر اورجینال و فیک original and fake tester

 

 

نکته‌ی دیگری که حائز اهمیت است این مسئله است که تسترها حدود 10 الی 20 درصد هزینه‌ی کمتری از نمونه‌ی اصل خود دارند؛ پس از خرید تسترهایی که اختلاف فاحشی از لحاظ قیمتی با عطر اصلی دارند جداً خودداری نمایید.

 

 

تستر اورجینال و فیک original and fake tester

 

 

در آخر ذکر این نکته الزامی‌ست که همواره در جهت خرید محصولات اورجینال نهایت دقت خود را به کار برید و از سایت‌هایی اقدام به تهیه‌ی محصولات مورد نظر خود نمایید که از هر لحاظ بستر امنی برای فروش اینترنتی کالا می‌باشند.

 

دیدگاه‌ها (۱)

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است Privacy PolicyوTerms of Use.

I agree to these terms.

    کارشناس عطر تینو پاسخ

    پیشنهاد می شود همواره در خرید خود به نکات فوق الذکر دقت کنید تا خرید امن و راحتی را تجربه کنید