حریم خصوصی

 

سیاست حفظ حریم شخصی افراد در عطر تینو

 

فروشگاه اینترنتی عطر تینو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، این اطمینان را می دهد که در حفظ و نگهداری اطلاعات اعضای گرامی، تمام توان خود را به کار گرفته تا تجربه یک خرید امن و راحت را برای شما به ارمغان آورد.

عطر تینو در برخی موارد، مانند عضویت در سایت و یا طی کردن روند خرید محصول، اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و پست الکترونیک را از شما عزیزان درخواست می نماید که در محدوده حریم شخصی شما همراهان گرامی می باشد.

تمامی اطلاعات درخواستی مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می‌باشد. عطر تینو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری ارائه نمی‌دهد.

ایمیل، آدرس و تلفن‌هایی که اعضای گرامی در پروفایل خود ثبت می‌کنند، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و تمام مکاتبات ما از طریق این اطلاعات صورت می‌گیرد. خواهشمندیم جهت جلوگیری از هرگونه مغایرت احتمالی، تمام دقت خود را در ورود اطلاعات به کار گیرید، تا از بروز اختلال در ثبت و حفظ اطلاعات و روند ارسال کالا و سفارشات جلوگیری به عمل آید.

در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تینو می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی بیشتری جهت اطمینان از صحت و انجام مراحل ارسال سفارش درخواست نماید. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت تینو پرفیوم، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چهارچوب قوانین یادشده به عطر تینو می‌دهند و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

مسئولیت هرگونه سو استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مجموعه عطر تینو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.


ارسال پیامک و ایمیل

عطر تینو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وبسایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و تخفیفات، برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه عطر تینو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیامک‌ها می‌باشد.