logo
فروشگاه اینترنتی عطر تینو
فروشگاه اینترنتی عطر تینو

آشنایی با عطر پگاسوز پرفیوم دی مارلی

پگاسوز پرفیوم دی مارلی Parfums De Marly Pegasus

عطر ادکلن پرفیوم دی مارلی پگاسوز (Parfums De Marly Pegasus) یکی از محصولات برند پرفیوم دی مارلی می‌باشد. این عطر ششمین عطر از خانه پرفیوم دی مارلی است که مخصوص استفاده‌ی آقایان و در حجم 125 میل طراحی شده است. پگاسوز در دسته‌ی بویایی شرقی سرخس‌گونه طبقه‌بندی شده است.

این عطر ادکلن در سال 2011 و با طبعی گرم و رایحه‌ای تلخ تولید شد که باعث شد مورد توجه و جلب رضایت بسیاری از آقایان که طرفدار رایحه‌های تلخ بودند، بشود. این عطر تا به امروز نیز مورد پسند بسیاری است که مایلند همواره جذاب باشند و دیگران نیز از استشمام عطر آنها لذت ببرند.

پگاسوز پرفیوم دی مارلی Parfums De Marly Pegasus

 

 اسم این عطر از یک اسب افسانه‌ای در یونان باستان الهام گرفته شده است. پراکندگی رایحه‌ی این عطر زیاد و ماندگاری آن بسیار طولانی‌ست و این امر یکی دیگر از دلایلی است که منجر می‌شود تا پگاسوز طیف وسیع‌تری از طرفداران را به خود اختصاص دهد.

پگاسوز پرفیوم دی مارلی Parfums De Marly Pegasus

 

Pegasus ابتدا رایحه‌ی از زیره سبز، ترنج و گل آفتاب پرست را به مشام می‌رساند و سپس به سمت رایحه‌های گل یاس، بادام تلخ و اسطوخودوس می‌رود. این عطر سرانجام رایحه‌ای از چوب صندل سفید، عنبر و وانیل را به جای می‌گذارد.

فروشگاه اینترنتی عطر تینو از شما نیز دعوت می‌کند تا با خرید نمونه‌ی اورجینال این عطر، حس جسارت و اقتدار را برای خود به ارمغان بیاورید.

دیدگاه‌ها (۲)

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است Privacy PolicyوTerms of Use.

I agree to these terms.

  کارشناس عطر تینو پاسخ

  پخش بوی زیاد، ماندگاری بسیار طولانی
  رایحه تلخ و خوش عطر
  نت های به کار برده شده در طراحی عطر
  همه و همه باعث شده است تا این عطر بسیاری از آقایان محترم را به خود جذب نماید
  شما نیز با تست این عطر حس خوبی را برای خود به ارمغان بیاورید

  عطر باز پاسخ

  رایحه این عطر گرم و تلخ است ،پراکندگی نت های این عطر بسیار زیاد و ماندگاری آن طولانی است . این امر باعث شده تا پگاسوز طیف وسیع تری از طرفداران را به خود اختصاص دهد..