قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات عطر تینو به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت عطر تینو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای رسانه تصویری تینو پرفیوم و سایر خدمات ارائه‌شده توسط عطر تینو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات عطر تینو است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین عطر تینو از سوی کاربر است.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های عطر تینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های عطر تینو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات عطر تینو اقدام کند.


ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه عطر تینو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه تینو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه عطر تینو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.


محتوا

فروشگاه عطر تینو  در راستای ارائه تمامی خدمات نهایت تلاش و دقت را ‏می نماید و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه تینو تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه تینو دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است، راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده است.

فروشگاه عطر تینو هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فروشگاه تینو تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات، مخابرات و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت فروشگاه تینو ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه اینترنتی عطر تینو می باشد.


سیاست رعایت حریم خصوصی

عطر تینو در برخی موارد، مانند عضویت در سایت و یا طی کردن روند خرید محصول، اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و پست الکترونیک را از شما عزیزان درخواست می نماید که در محدوده حریم شخصی شما همراهان گرامی می باشد.

این اطمینان وجود دارد که مجموعه تینو در حفظ و نگهداری اطلاعات اعضای گرامی، تمام توان خود را به کار گرفته تا تجربه یک خرید امن و راحت را برای شما به ارمغان آورد.

تمامی اطلاعات درخواستی مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می‌باشد. عطر تینو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری ارائه نمی‌دهد.

ایمیل، آدرس و تلفن‌هایی که اعضای گرامی در پروفایل خود ثبت می‌کنند، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و تمام مکاتبات ما از طریق این اطلاعات صورت می‌گیرد. خواهشمندیم جهت جلوگیری از هرگونه مغایرت احتمالی، تمام دقت خود را در ورود اطلاعات به کار گیرید، تا از بروز اختلال در ثبت و حفظ اطلاعات و روند ارسال کالا و سفارشات جلوگیری به عمل آید.

در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، عطر تینو می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی بیشتری جهت اطمینان از صحت و انجام مراحل ارسال سفارش درخواست نماید. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت تینو پرفیوم، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چهارچوب قوانین یادشده به عطر تینو می‌دهند و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

مسئولیت هرگونه سو استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مجموعه عطر تینو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

ارسال پیامک و ایمیل

عطر تینو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وبسایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و تخفیفات، برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه عطر تینو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیامک‌ها می‌باشد.


ارسال و تحویل کالا

در راستای تحقق شعار مشتری‌مداری، ارسال تمامی سفارشات از فروشگاه اینترنتی عطر تینو به صورت کاملاً رایگان به سراسر کشور صورت می پذیرد. جهت اطلاع از قوانین ارسال و تحویل کالا به صفحه ارسال و تحویل کالا مراجعه نمایید.


نحوه پرداخت

چگونگی روند پرداخت در صفحه مربوط به نحوه پرداخت به طور کامل تشریح شده است. که در زیر به طور خلاصه اشاره می شود.

عطر تینو به منظور سرعت ارائه‌ی خدمات ، سهولت و هزینه کم، سامانه پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود در هنگام ثبت سفارش در نظر گرفته است. آسان ترین نحوه پرداخت مبلغ برای مشتری و فروشگاه، پرداخت اینترنتی می‌باشد. برای استفاده از این شیوه شما باید در هنگام ثبت سفارش گزینه «پرداخت اینترنتی» را انتخاب نمایید.

تینو پرفیوم برای مشتریانی که به هر دلیلی امکان پرداخت به صورت آنلاین و اینترنتی ندارند امکان پرداخت کارت به کارت و واریز به حساب را نیز فراهم نموده است. شما باید پس از کارت به کارت و یا واریز مبلغ مورد نظر، تصویر فیش پرداختی خود را برای عطر تینو ارسال نمایید تا سفارش شما در روند ارسال قرار گیرد.

فروشگاه عطر تینو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این ثبت سفارش(پرداخت آنلاین یا پرداخت در محل) به منزله تایید نهایی سفارش نخواهد بود، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه عطر تینو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش به مشتری برای فروشگاه تینو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند در صورت تمایل به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.


ضمانت بازگشت

اگر شما عزیزان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شوید، می توانید در صورت باز نکردن پلمپ محصول با رعایت شرایط مندرج ضمانت بازگشت، تا مدت حداکثر ۷ روز پس از خرید کالا، با تماس با ما پس از کسر هزینه ارسال، محصول خود را تعویض نموده و یا بازگردانید.

با توجه به نوع کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی عطر تینو که آرایشی و بهداشتی است؛ مطابق قوانین جاری، تعویض یا بازگرداندن(ضمانت بازگشت) محصولات فقط در صورت باز نکردن پلمپ محصولات امکان پذیر می باشد.

ضمناً امکان تعویض و یا بازگرداندن محصول پس از ۷ روز، در صورت باز نکردن پلمپ محصول پس از کسر ۳۰ درصد از مبلغ کل و هزینه ارسال وجود دارد.

بازپس‌گیری کالا در شهر تهران، از طریق پیک و در شهرستان ها از طریق پست و توسط مشتری انجام می پذیرد.

برگشت وجه پرداختی تا ۳ روز کاری پس از تعویض کالا توسط فروشگاه اینترنتی عطر تینو و به صورت کارت به کارت انجام خواهد پذیرفت.

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم کالاهای با بسته بندی آسیب دیده را به هیچ وجه قبول نفرمایید. قبول کالاهای با بسته بندی آسیب دیده از سوی خریداران به منزله تایید کالا تلقی شده و برای بازگشت تایید نخواهند شد. بنابراین از تحویل گرفتن کالاهای با بسته‌بندی آسیب دیده، خودداری نمایید. همچنین جهت رسیدگی، مراتب را فوراً به امور مشتریان عطر تینو اطلاع دهید.


سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه اینترنتی عطر تینو مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. پیرو سیاست اهمیت رضایت مشتری و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، قیمت نهایی کالاها تنها پس از سفارش گذاری به صورت قطعی قابل اعلام است. لذا در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه عطر تینو موظف است موضوع را به مشتری اطلاع دهد و سفارش را لغو  نموده و وجه پرداختی مشتری را ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری مسترد  نماید .


خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی عطر تینو همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله و بیمه نمودن مرسولات به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده بیمه و شرکت حمل و نقل است. کالای آسیب دیده باید به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به فروشگاه عطر تینو بازگردانده شود.


قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه عطر تینو هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


فروشگاه عطر تینو رعایت حریم شخصی کاربران را از الزامات خود می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، از طریق یکی از راه های ارتباطی ارائه شده با ما در تماس باشید.