نمایش یک نتیجه

برند آکوادی پارما (Acqua di Parma)‌ به عنوان یک کارخانه کوچک در پارما شروع به کار کرد. اولین عطر این کمپانی در سال 1916 با نام Colonia تولید شد و در ابتدا از آن برای خوشبو کردن دستمال های آقایان استفاده می شد. کلونیا در سال های پیش از جنگ (دهه 1930) و پس از جنگ (دهه 1950) به یک نماد واقعی از مد ایتالیایی در میان افراد مشهور آمریکایی و اروپایی تبدیل شد.

آکوادی پارما (Acqua di Parma)‌ از یک کارخانه کوچک به یک خانه برجسته با توزیع و پخش گسترده تبدیل شد. اما افسوس، به دلایلی به این خانه ایتالیایی بی اعتنایی شد و سال های طولانی علیه این برند سپری شد. در آغاز دهه 1990، سه ایتالیایی با نفوذ، دیگو دلا واله (Tod’s s.p.a)، لوکا کوردرو دی مونتزمولو (Ferrari) و پائولو بورگومانرو (La Perla)، نیروهای خود را در یک انگیزه بسیار میهن پرستانه برای حفظ کلاسیک ایتالیایی متحد کردند تا آکوادی پارما را بازسازی کنند.

آنها در حال باز تولید عطرهای قدیمی هستند. پروژه های جدیدی را آغاز می کنند؛ در جستجوی سرمایه گذاری های خوب و موقعیت در بازار بین المللی هستند. این سه آقا قراردادی را با یک غول کالاهای مجلل امضا کردند. LVMH که در سال 2003 مالک کامل Acqua di Parma شد. نمونه زرق و برق دار سبک ایتالیایی نجات یافت و با موفقیت به توسعه خود ادامه داد. آکوادی پارما یک خانه عطر قدیمی است که اولین نسخه عطر آن در سال 1916 ساخته شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2022 است. این کمپانی در این سال ها چیزی بالغ بر هشتاد عطر متنوع را ارائه داده است.