نمایش یک نتیجه

حتما نام بنتلی (Bentley) را در جاهای مختلفی شنیده اید. این برند در زمینه های متفاوتی در حال فعالیت است که شاید معروف ترین و قدیمی ترین آن، در حوزه خودرو و وسایل نقلیه است. در واقع حدود یک قرن، بنتلی موتورز خودروهای لوکسی تولید می کرد که در آنها برتری و تخصص، سنت و مدرنیته دیده می شد. مجموعه عطرهای Bentley Fragrances از این دنیای معتبر الهام می گیرد که در آن پوشش چرم و چوب به یک اثر هنری تبدیل می شود. هر دو، دیدگاه یکسانی از سبک دارند که در آن اصالت و ظرافت به حداکثر رسیده است.

پس از عرضه های انحصاری در هارودز در لندن، طیف وسیعی از عطرهای بنتلی از مارس 2013 در انگلستان عرضه شد؛ جایی که اکنون به عنوان یکی از برندهای معیار در عطرسازی لوکس به حساب می آید. عطرهای بنتلی همچنین در بازارهای دیگر، به ویژه خاورمیانه و همچنین در اروپا، آمریکا و آسیا با موفقیت قابل توجهی روبرو شده است.

بطری های برند بنتلی (Bentley) از منحنی های زیبا و مواد استثنایی استفاده شده توسط Bentley Motors الهام گرفته شده اند و قدرت و سبک (شیوه) را تا کوچکترین جزئیات ترکیب می کنند. این بطری دارای دو نماد بنتلی است: قوز معروف روی درپوش و طرح افسانه ای “پرواز B” که با افتخار روی بالای آن قرار داده شده است. فرم های دیگر بنتلی نیز املا الهام بخش و خاص هستند.