نمایش یک نتیجه

لووه (Loewe)، یک برند اسپانیایی پوشاک و کالاهای لوکس در مادرید است. این شرکت در سال ۱۸۴۶ تأسیس شد؛ زمانی که گروهی از صنعتگران چرم گرد هم آمدند تا در منطقه تجاری مادرید فروشگاه هایی را افتتاح کنند. در سال ۱۸۷۲، یک صنعتگر چرم آلمانی، که عاشق فرهنگ اسپانیایی بود، به نام انریکه روسبرگ لووه، به مادرید آمد و همکاری با صنعتگران مادریدی را برای ایجاد نام تجاری خود، آغاز کرد. تا سال ۱۸۹۲، شهرت لووه (Loewe) به عنوان بهترین خانه کالاهای چرمی در مادرید تثبیت شد. گسترش این برند در سراسر اسپانیا با افتتاح فروشگاه دوم در بارسلونا آغاز شد. فروشگاه های بیشتری همچنین در سال ۱۹۲۳ افتتاح شدند و نوه لووه، در سال ۱۹۳۴ این تجارت را بر عهده گرفت و به گسترش آن ادامه داد.اولین خط تولید لباس های زنانه در دهه 1970 با همکاری طراحانی همچون کارل لاگرفلد، جورجیو آرمانی و لورا بیاگیوتی افتتاح شد. L de Loewe for women اولین عطر این کمپانی بود که در سال 1972 معرفی شد و Loewe Loewe for men نیز اولین عطر مردانه ای بود که در سال 1974 عرضه شد. بازار آسیا یکی از پردرآمدترین بازارهای این برند اسپانیایی است.اولین فروشگاه ژاپن در سال 1976 افتتاح شد. Loewe بیش از 35 فروشگاه دارد که هنوز هم در ژاپن باز است.

همکاری با مجامع کالاهای لوکس فرانسوی LVHM در سال 1987 زمینه را برای گسترش بیشتر بین المللی فراهم کرد. LVMH به طور رسمی در سال 1996 هدایت این شرکت را بر عهده گرفت و آنها Narciso Rodriguez را به عنوان طراح مجموعه لباس زنان Loewe منصوب کردند. استوارت وورس (Stuart Vevers) در سال 2008 به عنوان مدیر خلاق Loewe انتخاب شد. لووه همچنان به ارائه عطر از طریق LVMH می پردازد. Aire Loewe در سال 1985 همچنان یکی از محبوب ترین عطرها در بازار اسپانیا است.

لووه از سال ۱۹۷۲تا سال ۲۰۲۱ توانسته چیزی بالغ بر ۱۰۵ عطر را تولید کند. لووه ۷ آنونیمو در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شد که یکی از معروف ترین و البته پر فروش ترین عطرهای این برند است. اگر تمایل به خرید عطرهای این برند اسپانیایی دارید، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی عطر تینو اقدام به خرید عطر اورجینال از برند لووه (Loewe) نمایید.