نمایش دادن همه 2 نتیجه

پیوردیستنس (Puredistance) یک خانه عطر مستقل است که مجموعه ای انحصاری از پنج عطر مستر ایجاد شده در لندن، پاریس و نیویورک توسط اساتید عطرسازی مشهور را ارائه می دهد. پیوردیستنس فقط به عنوان Pure Perfume Extrait  موجود است. عطرساز عطرهای پیوردیستنس (Puredistance) عبارتند از  Annie Buzantian  در نیویورک، Antoine Lie  در پاریس و Roja Dove در لندن. این سه استاد عطرساز مجموعه ای زیبا از عطرها را خلق کرده اند.

برند پیوردیستنس (Puredistance) اولین عطر خود را در سال 2007 روانه بازار کرد و به سرعت در میان دوستداران واقعی عطر طرفداران زیادی پیدا کرد، تقریباً به طور کامل از طریق تبلیغات دهان به دهان. این برند مخصوصا بین عطربازها و کسانی که معنای واقعی روایح را درک می کنند، سر و صدای زیادی کرد. چرا که پیوردیستنس (Puredistance) برند عطرهای نیش و لوکس است.

برند پیوردیستنس (Puredistance) معتقد است که محصولات با کیفیت بالا به زمان نیاز دارند تا به آرامی رشد کنند؛ به همین دلیل است که یک عطر جدید تنها یک یا دو سال یک بار عرضه می شود. علاوه بر این، Puredistance  لوازم جانبی شیک مختلفی مانند اسپری ‌های فلزی و چرمی عطر و ستون‌های کریستالی ساخته شده توسط سواروسکی را ایجاد می‌کند. دفتر اصلی و مرکز طراحی پیوردیستنس (Puredistance) در هلند واقع شده است؛ در یک ساختمان تاریخی، یک تیم خلاق کوچک – با هدایت بنیانگذار جان اوود ووس – دنیای هنری PUREDISTANCE را طراحی و اصلاح می کند. تمام محصولات پیوردیستنس از مواد و اجزای با کیفیت بالا تشکیل شده اند و با دقت زیاد و اشتیاق با دست مونتاژ می شوند.