نمایش یک نتیجه

برند ویکتور اند رولف (VIKTOR&ROLF) یک خانه مد مستقر در آمستردام است. ویکتور اند رولف، نام خانه ویکتور هورستینگ و رولف اسنورن است. ویکتور و رولف هر دو در سال 1969 به دنیا آمدند و زمانی که در آکادمی هنر Arnhem مد تحصیل کردند، با هم آشنا شدند. این جفت، شباهت ظاهری اندکی به یکدیگر دارند و به خاطر عکس گرفتن یا پایین آمدن از کت واک، پس از نمایش مد با لباس های یکسان معروف هستند.

این جفت به خاطر خلاقیت و هنرمندی در مجموعه لباس هایشان شناخته شده اند. جای تعجب نیست که این زوج، مدها و طرح های خود را در نمایشگاه هایی در برخی از مشهورترین موزه های هنری جهان به نمایش گذاشته اند. ویکتور و رولف همچنین مجموعه‌ای کتاب منتشر کرده‌اند و لباس‌هایی را برای تولیدات تئاتر طراحی کرده‌اند.

روی آوردن به صنعت عطرسازی، ادامه فعالیت این زوج بود. اولین عطر ویکتور اند رولف، در سال 2004 و همزمان با مجموعه مد زنانه بهار و تابستان 2005 که “Flowerbomb” نیز نامیده می شود، معرفی شد. ویکتور و رولف این نام را انتخاب کردند و بطری متمایز “نارنجک دستی” شکل و بسته بندی کادویی عطر را طراحی کردند. این عطر با موفقیت چشمگیری همراه بود. اولین عطر مردانه این زوج، Antidote، در سال 2006 منتشر شد. عطر مردانه دیگری به نام Spicebomb که در سال 2012 عرضه شد، از محبوبیت زیادی برخوردار شد.

بهترین و پر فروش ترین عطرهای برند ویکتور اند رولف در عطر تینو