روش‌های ارسال


سرعت خرید را با عطر تینو لمس کنید


هزینه ارسال سفارشات

در راستای تحقق شعار مشتری‌مداری، ارسال تمامی سفارشات بالای ۱۵۰,۰۰۰ تومان از فروشگاه اینترنتی عطر تینو به صورت کاملاً رایگان به سراسر کشور صورت می پذیرد.


نحوه و زمان ارسال سفارشات

– سفارشات تهران:

  • نحوه ارسال: سفارشات پس از هماهنگی زمان تحویل با خریدار، به صورت اکسپرس توسط پیک‌های فروشگاه عطر تینو درب منزل تحویل داده می‌شوند.
  • زمان ارسال: اگر سفارش مشتری قبل از ساعت ۱۴:۰۰ ثبت شود، در همان روز ارسال می‌گردد. در غیر این صورت این سفارش به اولین روز کاری بعد موکول می‌شود.
  • بعد از ساعت ۱۴:۰۰ امکان ارسال سفارش فقط در صورت هماهنگی تلفنی با عطر تینو وجود دارد که در این صورت هزینه پیک به عهده مشتری می باشد.

– سفارشات شهرستان‌:

  • نحوه ارسال: سفارشات تحویل پست شده و شرکت پست موظف است درب منزل مرسوله را تحویل مشتری دهد.
  • زمان ارسال: سفارشات شهرستان با توجه به زمان ثبت سفارش در همان روز یا روز کاری بعد به شرکت پست تحویل داده می‌شوند. مطابق تعهد شرکت پست این محموله باید بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری تحویل داده شود.

مشتریان در شهرستان‌ها نیز در صورت تمایل به ارسال اکسپرس مرسوله خود، می توانند پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، به صورت تلفنی با عطر‌تینو هماهنگ نمایند.

در ایام خاص و اعیاد و روزهای تعطیل ممکن است زمان ارسال سفارشات بیشتر باشد.


محدوده تحویل اکسپرس در تهران

در حال حاضر سفارش‌هایی که در محدوده‌های زیر در شهر تهران قرار دارند امکان ارسال توسط ماموران توزیع سفارش عطر تینو (پیک موتوری) را دارا هستند و سایر محدوده‌ها از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند:

از سمت شرق: تا سه راه آزمایش (بعد از سه راه آزمایش، اگر آدرس از مسیر خیابان دماوند نباشد مانند آدرس های به سمت حکیمیه و خود حکیمیه ارسال با پیک مقدور است)

از سمت غرب: بزرگراه همت (منطقه ۲۲) تا شهرک باقری، آزاد شهر و پیکان شهر تا کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج و جاده قدیم کرج

از سمت جنوب: تا بزرگراه آزادگان به استثنای شهرری و دولت آباد از سمت خاوران تا شهرک مشیریه (برای خود شهرک مشیریه مقدور است). مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه ، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد در محدوده تحویل از طریق تحویل اکسپرس عطر تینو نیستند.


در حال حاضر تحویل اکسپرس عطر تینو، شامل سفارش‌‌‌‏هایی با آدرس تحویل در شهر تهران و با ارزش بیش از پانصد هزار تومان می‌‏شود. ارسال سفارشات زیر پانصد هزار تومان نیز طبق بند ۱ رایگان بوده، اما مشمول ارسال اکسپرس (پیک موتوری) نخواهد شد.


رهگیری مرسوله

برای اطلاع از وضعیت لحظه‌ای مرسوله پستی خود می‌توانید با ورود به سایت شرکت پست به آدرس https://tracking.post.ir/، شناسه مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.