logo
فروشگاه اینترنتی عطر تینو
فروشگاه اینترنتی عطر تینو

طرح شبنم

چند سالی می‌شود که در فعالیت‌های تجاری و صنفی صحبت از طرحی به نام طرح شبنم است. این طرح هرچند مزایایی را در بر داشته اما به دلیل عدم فرهنگ‌سازی مناسب در این زمینه، باعث ایجاد مشکلاتی نیز گردیده است.

فروشگاه اینترنتی عطر تینو لازم می‌داند نکاتی را در این زمینه در اختیار شما همراهان گرامی بگذارد تا با داشتن اطلاعات و آگاهی بیشتر اقدام به خریدی امن و راحت نمایید.

بسیاری از مردم بر این باور هستند که کالاها و در مورد بخصوص عطرهایی که دارای لیبل شبنم هستند، اورجینال بوده و عطرها و ادکلن‌هایی که این لیبل را ندارند از درجه اورجینال بودن خارج می‌شوند.

این طرح با پیشنهاد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به منظور اطلاع از اصالت و قاچاق نبودن کالا عملی شد و در واقع این لیبل بارکدی دو بعدی است که با بررسی آن بر روی کالا می‌توان از قاچاق نبودن آن مطلع گشت. این لیبل به تعداد کالاها در بین فروشندگان تقسیم شد اما در فاصله‌ی مابین درخواست تا تحویل این لیبل بسیاری از کالاها به فروش رسید و بدیهی است تعداد زیادی از لیبل‌ها بدون محصول ماندند. لازم به ذکر است این لیبل‌ها بدون اینکه با مشخصات محصول سازگاری یابند به فروشندگان تحویل داده شدند. این مسئله باعث شد تا بسیاری از این لیبل‌ها بر روی هر محصولی در بازار چسبانده شوند و با ارسال پیامک هم این عبارت به دست خریدار برسد : این کالا مورد تایید سازمان بازرسی کشور می‌باشد.

این اطلاعات از این جهت حائز اهمیت است که بدانید هر محصولی که دارای این لیبل است لزوما اصل نبوده چون گاهاً مشاهده شده که این لیبل در بازار به صورت تکی و یا حتی متری نیز به روش می‌رسد. همچنین هر محصولی که این لیبل را نداشته نیز لزوماً تقلبی نمی‌باشد.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است Privacy PolicyوTerms of Use.

I agree to these terms.