ضمانت بازگشت و رویه های بازگرداندن کالا


✅ خدمت ضمانت بازگشت کالا در عطر تینو به شرح زیر ارائه می گردد.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های عطر تینو بوده است و عطر تینو در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش در چارچوب ضمانت بازگشت مجموعه عطر تینو در نظر گرفته شده است.

 

اگر شما عزیزان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شوید، می توانید در صورت باز نکردن پلمپ محصول با رعایت شرایط مندرج ضمانت بازگشت، تا مدت حداکثر ۷ روز پس از خرید کالا، با تماس با ما و هماهنگی با کارشناسان مجموعه، پس از کسر هزینه ارسال، محصول خود را تعویض نموده و یا بازگردانید.

 

با توجه به نوع کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی عطر تینو که آرایشی و بهداشتی است؛ مطابق قوانین جاری، تعویض یا بازگرداندن(ضمانت بازگشت) محصولات فقط در صورت باز نکردن پلمپ محصولات امکان پذیر می باشد.

❇️ضمناً امکان تعویض و یا بازگرداندن محصول پس از ۷ روز، در صورت باز نکردن پلمپ محصول پس از کسر ۳۰ درصد از مبلغ کل و هزینه ارسال وجود دارد.

❇️بازپس‌گیری کالا در شهر تهران، از طریق پیک و در شهرستان ها از طریق پست و توسط مشتری انجام می پذیرد.

❇️برگشت وجه پرداختی تا ۳ روز کاری پس از تعویض کالا توسط فروشگاه اینترنتی عطر تینو و به صورت کارت به کارت انجام خواهد پذیرفت.

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم کالاهای با بسته بندی آسیب دیده را به هیچ وجه قبول نفرمایید. قبول کالاهای با بسته بندی آسیب دیده از سوی خریداران به منزله تایید کالا تلقی شده و برای بازگشت تایید نخواهند شد. بنابراین از تحویل گرفتن کالاهای با بسته‌بندی آسیب دیده، خودداری نمایید. همچنین جهت رسیدگی، مراتب را فوراً به امور مشتریان عطر تینو اطلاع دهید.


برخی نکات و شرایط بازگرداندن کالا

 

❇️ اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف عطر تینو همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نیستند.

 

❇️ در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ  کد تخفیف وجود ندارد.

 

❇️ هرگونه دست خوردگی در پلمپ محصول، برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

❇️ با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و عطر تینو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.