تعویض و برگشت کالا

✅ خدمت ضمانت بازگشت کالا در عطر تینو به شرح زیر ارائه می گردد.

 

 

 

اگر شما عزیزان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شوید، می توانید در صورت باز نکردن پلمپ محصول با رعایت شرایط مندرج ضمانت بازگشت، تا مدت حداکثر ۷ روز پس از خرید کالا، با تماس با ما پس از کسر هزینه ارسال، محصول خود را تعویض نموده و یا بازگردانید.

 

با توجه به نوع کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی عطر تینو که آرایشی و بهداشتی است؛ مطابق قوانین جاری، تعویض یا بازگرداندن(ضمانت بازگشت) محصولات فقط در صورت باز نکردن پلمپ محصولات امکان پذیر می باشد.

❇️ضمناً امکان تعویض و یا بازگرداندن محصول پس از ۷ روز، در صورت باز نکردن پلمپ محصول پس از کسر ۳۰ درصد از مبلغ کل و هزینه ارسال وجود دارد.

❇️بازپس‌گیری کالا در شهر تهران، از طریق پیک و در شهرستان ها از طریق پست و توسط مشتری انجام می پذیرد.

❇️برگشت وجه پرداختی تا ۳ روز کاری پس از تعویض کالا توسط فروشگاه اینترنتی عطر تینو و به صورت کارت به کارت انجام خواهد پذیرفت.

 

از شما همراهان گرامی خواهشمندیم کالاهای با بسته بندی آسیب دیده را به هیچ وجه قبول نفرمایید. قبول کالاهای با بسته بندی آسیب دیده از سوی خریداران به منزله تایید کالا تلقی شده و برای بازگشت تایید نخواهند شد. بنابراین از تحویل گرفتن کالاهای با بسته‌بندی آسیب دیده، خودداری نمایید. همچنین جهت رسیدگی، مراتب را فوراً به امور مشتریان عطر تینو اطلاع دهید.