تینو بــن؛ روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر به پاس همراهی مشتریان وفادار

 

آیا از جمله‏‌ی مشتریان وفادار پر و با قرص عطر تینو‌ هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از عطر تینو‌ خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، عطر تینو‌ با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا یک کاربر فعال در عطر تینو هستید و ما را از نظرات خود بهره مند می کنید؟ یا شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا برای خود هستید!

مدت‏‌هاست که عطر تینو‌ پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا و یا یک مشتری فعال با نرخ مشارکت بالا در قسمت نظرات سایت، امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از عطر تینو‌!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. مطابق با خط مشی اخلاقی و سیاست های مجموعه عطر تینو، سعی می شود محصولات برای همه مشتریان فروشگاه چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص ما هستند همواره با پایین ترین قیمت های منصفانه عرضه گردد. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با این حال با وجود اینکه تضمین بهترین قیمت یکی از مهم‌ترین مزایای خرید از عطر تینو است، طرح اعتبار تینو بن، حاصل نگاه ویژه‏‌ی عطر تینو‌ به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با تینو بن، هرچه بیشتر در سایت فعال باشید، سفارش دهید، نظر دهید و … ارزان‏تر می‌‏خرید!

 

اما تینو بن چیست؟

تینو بن، یک اعتبار خرید الکترونیکی است که پس از هر خرید از تینو پرفیوم، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از عطر تینو، بسته به ارزش کالای خریداری شده، به میزانی امتیاز “تینو بن” که در واقع اعتبار یا تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

هر 1 عدد تینو بن معادل 1000 تومان هدیه اعتبار خرید می باشد.

مواردی که مشمول دریافت اعتبار تینو بن می گردد چیست؟

– ثبت نام و تکمیل مشخصات در سایت: شما کاربران گرامی تنها با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی عطر تینو، 20 تینو بن دریافت نمایید.

– خرید از عطر تینو: با هر خرید از تینوپرفیوم مقدار مشخصی امتیاز(تینو بن) دریافت و در حساب کاربری شما ذخیره می شود.

– ثبت نظر بر روی محصولات و مقالات: جایزه هر نظر تایید شده در رابطه با محصولات و مطالب سایت، برای شما 2 تینو بن خواهد بود. این امتیازات به منظور تشویق کاربران به شرکت در مباحث و موضوعات سایت و همچنین بهره مندی از نظرات مختلف دوستان در خصوص عطرهای ارائه شده در سایت در نظر گرفته شده است. چرا که استفاده از نظرات و تجارب سایرین؛ قطعا کمک شایانی به انتخاب شایسته و خرید بهتر سایر همراهانی که قصد خرید محصولی را دارند خواهد نمود.

– سایر موارد بر حسب صلاحدید مدیریت سایت

 

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

 

  • تینو بن، امتیازیست ویژه که عطر تینو‌ جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی و وفادار هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

 

  • تینو بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع اعتبار یا امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خریدهای بعدی.

 

  • میزان دریافت امتیاز تینو بن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

 

  • در حال حاضر اعتبار هر امتیاز تینو بن از زمان دریافت آن یک سال بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف تینو بن، قبل از سررسید از آن ها استفاده کنید.

 

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص تینو بن و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک ۱ میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا 25 امتیاز تینو بن به ارزش 25 هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 25 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همچنین فرض کنید شما تا کنون 50 نظر در رابطه با محصولات سایت درج کرده اید که جایزه 100 تینو بن برای شما به ارمغان داشته است. حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را در تینو پرفیوم ثبت کنید. برای مثال عطری با قیمت ۸۰۰ هزار تومان همراه با یکی از سمپل ها با قیمت 90 هزار تومان را انتخاب می‌کنید. در این مثال امکان استفاده از 125 تینو بن قبلی، برای این خرید، به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای 890 هزار تومان، 765 هزار تومان پرداخت می‏‌کنید!!

ما در مجموعه عطر تینو همواره قدردان همراهی، وفاداری و مشارکت شما هستیم.