نمایش دادن همه 5 نتیجه

برند آلفرد دانهیل (Alfred Dunhill) یک خانه طراحی بریتانیایی است که در زمینه پوشاک مردانه، کالاهای لوکس و لوازم جانبی تخصص دارد. این تجارت زمانی آغاز شد که آلفرد دانهیل، تنها 21 سال سن داشت. در سال 1893، کسب و کار سراجی پدرش را به دست گرفت. خودرو، قسمتی جدید و هیجان انگیز از فناوری بود که در آن زمان در حال توسعه بود؛ و دانهیل این سراجی را به یک فروشگاه لوازم جانبی خودرو تبدیل کرد. در میان اولین پیشنهادات این شرکت، تجهیزات غیر استاندارد (در آن زمان) مانند بوق، لامپ و ساعت داشبورد بود. دانهیل همچنین کاورهای چرمی، عینک و سایر لوازم جانبی برای رانندگان می ساخت.

در سال 1907، زمانی که دانهیل یک مغازه توتون و تنباکو افتتاح کرد، دگرگونی تجاری دیگری رخ داد و به دنبال آن در سال 1910 کارخانه پیپ خودش را راه اندازی کرد. آلفرد دانهیل همچنین در سال 1963 شروع به تولید برند سیگار خود کرد. دانهیل در سال 2005 نام تجاری خود را احیا کرد و محصولات لوکس خود را به نسل جدیدی از مشتریان معرفی کرد و با انتصاب اولین مدیر خلاق خود، کیم جونز، اهمیت پوشاک مردانه را برای این برند تأیید کرد.

عطرهای دانهیل مانند دیگر محصولات این برند برای مصرف کنندگان مردانه لوکس طراحی شده اند. این شرکت تا به امروز فقط یک عطر زنانه تولید کرده است: دیزایر 2001. اولین عطر مردانه تحت این برند در سال 1934 عرضه شد که اصلی ترین عطر مردانه دانهیل بود. آلفرد دانهیل یک خانه عطر قدیمی است که اولین نسخه عطری خود را در سال 1934 تولید کرد.