نمایش دادن همه 11 نتیجه

برند وی کانتو را می توان برادر برند تیزیانا ترنزی ایتالیایی دانست! چرا که عطرساز هر دو برند،‌ پائولو ترنزی برادر تیزیانا است. وی کانتو (کوئینتو کانتو) فعالیت خود را در سال ۲۰۱۵ آغاز کرده و تلاش نموده همچون برند تیزیانا ترنزی (تی تی)، عطرهای با کیفیت و متنوعی را به بازار ارائه دهد. محصولات این کمپانی همگی ظاهری یکسان در رنگ های مختلف دارند؛ شیشه عطرها ساده ولی بسیار زیبا و لوکس است. وی کانتو (کوئینتو کانتو) توانسته تا سال ۲۰۲۰ حدود ۲۶ عطر را تولید کند.

برند وی کانتو (V Canto) تحت نظارت کمپانی مادر خود به نام Cereria Terenzi شروع به فعالیت کرد. برندهایی که توسط این کمپانی تولید و معرفی شده اند، تیزیانا ترنزی (Tiziana Terenzi)، وی کانتو (V Canto) و جیاردینو بنسره (Giardino Benessere) هستند. از این بین، تیزیانا ترنزی قدمت بیشتری دارد و دو برند دیگر، تقریبا جدیدتر و البته با تولیدات کمتری نیز هستند.

عطرهای برند وی کانتو (V Canto) با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود است. عطرهای وی کانتو (کوئینتو کانتو) روایح تکرار نشدنی دارند و پیشنهاد می شود حتما از عطرهای این برند استفاده کنید و لذت ببرید.