نمایش 1–36 از 39 نتیجه

تیزیانا ترنزی اولین عطر خود را در سال ۲۰۱۲ معرفی کرد و توانست ۲۰۲۱ حدود ۸۱ عطر را روانه بازار کند. عطرهای تیزیانا ترنزی آفرینش های هنری پیچیده ای هستند. تیزیانا، خواهر پائولو ترنزی و طراح برند تیزیانا ترنزی است. پائولو نیز عطرساز عطرهای تیزیانا ترنزی است. این برند ایتالیایی، کلکسیون های متنوعی دارد و عطرهای با کیفیتی را ارائه می دهد.

خلق روایح و اسانس عطرها در تیزیانا ترنزی نشات گرفته از تلاش بی پایان برای تجسم و به تصویر کشیدن احساسات است. عطر های تیزیانا ترنزی فقط برای کسانی است که تمایل دارند کاملاً در زندگی غوطه ور شوند و معنای حقیقی آن را به صورتی کاملا عمیق، به دور از هر هراسی تجربه کنند. تیزیانا، معلم هنرهای کاربردی و طراح است. او با برندهای مطرح و برتر حوزه طلا و جواهرات در زمینه طراحی همکاری داشته است. تیزیانا (Tiziana) و پائولو (Paolo) همه چیز را بین خود تقسیم کرده اند. آنها مهارت های خود را در ترکیبی که احتمالاً هرگز امکان پدیدار شدن در یک شخص را به تنهایی ندارد، به یکدیگر گره زده و پیوند داده اند. پیوند خانوادگی آنها را محکم و استوار در کنار یکدیگر حفظ کرده است، درست هانند بلوطی که ریشه در زمین فرو می کند، میوه دانش نسل هایی که در زمان آینده زندگی می کنند، فراهم می کند.

فروشگاه اینترنتی عطر تینو به عنوان مرجع تخصصی فروش عطر و ادکلن های برند تیزیانا ترنزی با بهترین قیمت است. تنوع گسترده ای در این برند در عطر تینو وجود دارد که می توانید با مراجعه به بخش برندها، عطرهای تیزیانا ترنزی را با ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید.