نمایش 1–36 از 60 نتیجه

عطر زرجف ایکس جی 1861 رنسانس

280,000 تومان8,200,000 تومان

زرجف یا زرجوف (زرژاف) یکی از بهترین برندهای ایتالیایی است که سالیان سال است به صورت حرفه ای در صنعت عطر و ادکلن فعالیت می کند. زرجف (زرجوف) توسط سرجیو مومو (Sergio Momo) در سال 2003 بنیان گذاری شد و اولین عطر خود را در سال ۲۰۰۷ روانه بازار کرد. حدود 120 عطر در سبد تولیدات این برند وجود دارد. زرجف (Xerjoff)، کلکسیون های بسیار متنوعی را ارائه داده است که معروف ترین آنها، کلکسیون کازاموراتی ۱۸۸۸ (Casamorati 1888) است. برند زرجف (Xerjoff) ممکن است با نام های زرژاف یا سرژوف نیز به گوش شما خورده باشد.

برند زرجف (Xerjoff) کلکسیون های مختلفی را ارائه داده است؛ مانند کلکسیون عود استارز (Oud Stars)، کلکسیون شوتینگ استارز (Shooting Stars)، کلکسیون جوین د کلاب (Join the Club)، کلکسیون آرت کالکشن (Art Collection) و مجموعه های متنوع دیگر.

عطرهای برند زرجوف با همکاری عطرسازهایی مانند کریس موریس، ژاک فلوری، میروسلاو پتکوف، آنجلین لپورینی، کریستین کربونل، لورا سانتاندر و متیو ناردین ساخته شدند. زرجف (زرژاف) در واقع یک خانه عطر ایتالیایی بود که عطرهای لوکس زیادی را تولید کرده است. صحبت در مورد برند زرجف (Xerjoff) به معنای فراتر رفتن از بعد بویایی، برای ورود به جهانی گسترده تر است. زرجف (Xerjoff) مجموعه ای است از روایحی طبیعی در پوشش عطرهای لوکس.

عطرهای برند زرجف یا زرجوف (Xerjoff) با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود هستند و شما عزیزان می توانید با مراجعه به قسمت برند زرجف (Xerjoff) با عطرهای این برند ایتالیایی بیشتر آشنا شوید.