نمایش دادن همه 9 نتیجه

برند اورتو پاریسی (Orto Parisi) فعالیت خود را در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد و تا سال ۲۰۱۹ حدود هشت عطر را روانه بازار کرد. ورای هر کدام از عطرهای اورتو پاریسی، هنری نهفته است که ارزشمند و خاص است. می توان گفت هیچ کدام از برندهای فعال در صنعت عطر و ادکلن تا این میزان از هنر بهره نگرفته اند. برند اورتو پاریسی تا به حال عطرهای کمی را تولید کرده است و این به دلیل دقت در طراحی و تولید و همچنین تأکید بر کیفیت به جای کمیت است. عطرهای اورتو پاریسی (Orto Parisi) تکرارنشدنی هستند و با عطرهای این برند می توانید خاص و درخشان باشید.

کمپانی اورتو پاریسی یا اورتو پاریزی تنها هشت عطر در کارنامه کاری خود دارد که اولین آنها را در سال ۲۰۱۴ و آخرین آنها را در سال ۲۰۱۹ معرفی کرده است. برند اورتو پاریسی، تولیدکننده روایح نیش و طبیعی است. صاحب این برند اطلاعات کمی را در ارتباط با خود منتشر کرده است به این دلیل که معتقد است حتی خود او نیز حوصله خواندن زندگینامه اش را ندارد! اورتو پاریسی همانطور که از طبیعت و خلقت جهان برای ساخت عطرهای خود ایده می گیرد، داستان هر کدام از عطرهای خود را به بهترین شکل و با تصاویری هنری و خاص به تصویر می کشد.

عطرهای برند اورتو پاریسی یا اورتو پاریزی (Orto Parisi) با ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود هستند و شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به خرید عطرهای برند اورتو پاریسی به قسمت برندها بروید و عطر مدنظر خود را (با ارسال رایگان) خریداری نمایید.