نمایش دادن همه 5 نتیجه

گرلن (Guerlain) یک خانه عطر افسانه ای فرانسوی با 175 سال تجارت، اشتیاق و سنت برجسته است. Guerlain همیشه از مواد لوکس و کمیاب برای عطرهای خود استفاده کرده است؛ مانند وانیل فرانسوی یا یلانگ-یلانگ که از مزارع خود در جزایر Comoro برداشت می کند. البته، Guerlain در استفاده از مواد مصنوعی هم نوآور بوده است: Jicky (1889) اولین عطری بود که Aimé Guerlain به آن کومارین مصنوعی اضافه کرد. خانه Guerlain توسط Pierre-François Pascal Guerlain در سال 1828 تأسیس شد. با شروع از محصولات بهداشتی معمول، گرلن – Guerlain همچنین در حال ایجاد عطر برای مشتریان خود بود و با گذشت زمان، تجارتش را به یک کمپانی بسیار موفق توسعه داد. Guerlain چندین سال از عطرسازهای رسمی اروپا بود.

پس از وی، پسرش آیمه گرلن عطرساز اصلی شد. عطر معروف وی جیکی، که در سال 1889 خلق شد، به اولین عطر “مدرن” تبدیل شد. خواهرزاده وی، ژاک گرلن عطرساز بعدی خانه Guerlain بود. وی برخی از معروف ترین عطرهای این کمپانی را ایجاد کرد؛ از جمله L’Heure Bleue (1912) ،Mitsouko (1919) و Shalimar (1925)، که یکی از بهترین عطرهای محبوب همه ادوار است. خانه عطر Guerlain تا سال 1994 یک تجارت خانوادگی بود؛ زمانی که توسط Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) خریداری شد. در سال 2002، میراث خانوادگی گرلن با بازنشستگی ژان پل گرلن پایان یافت؛ اگرچه او همچنان به عنوان مشاور در کمپانی کار می کند. تیری واسر در سال 2008 به عنوان عطرساز رسمی برند گرلن (Guerlain) انتخاب شد.

برند گرلن حدود ۴۵۱ عطر دارد که اولین نسخه در سال 1840 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2021 است. بهترین عطرهای گرلن با بهترین قیمت در تینوپرفیوم موجود است.