نمایش یک نتیجه

خانه کارتیه یا کارتیر (Cartier)‌ در سال 1847 توسط لویی فرانسوا کارتیه تأسیس شد. این کمپانی که به دلیل جواهرات زیبا و توجه به جزئیات مشهور بود، در اواخر دهه 1800 با کمک پسر کارتیه، آلفرد و نوه های لوئیس، پیر و ژاک، شهرت خود را افزایش داد. کارتیر در سال 1904 زمانی که لوئیس کارتیه اولین ساعت مچی را برای هوانورد آلبرتو سانتوس-دومونت ساخت، به شهرت رسید. این ساعت معروف به “سانتوس” بود. سران تاج دار و اشراف در سراسر جهان برای جواهرات و ساعت های خود در طول قرن بیستم به کارتیه هجوم آوردند.

برند کارتیر (Cartier) همچنان به گسترش تجارت و شهرت خود با بوتیک‌هایی در سراسر جهان ادامه داد. محصولات این برند در دهه 1970 به محصولات چرمی، خودکار و روسری گسترش یافت و اولین عطرهای آن، Must de Cartier برای زنان و Santos de Cartier برای مردان در سال 1981 معرفی شدند. کارتیر (برند کارتیه) در طول سال ها مجموعه ای از عطرهای موفق را روانه بازار کرده است. بسیاری از آنها نام‌های مشابهی با مجموعه ‌های جواهرات و ساعت‌ های این کمپانی دارند.

برند کارتیر (برند کارتیه) تولیدکننده 118 عطر از سال 1981 تا سال 2021 است. بهترین عطرهای کارتیر را در عطر تینو مشاهده کنید.