نمایش دادن همه 3 نتیجه

برند ون کلیف اند آرپلز (Van Cleef & Arpels) یک کمپانی فرانسوی لوکس جواهرات، ساعت و عطر است. این شرکت توسط چارلز آرپلز و برادر زنش آلفرد ون کلیف در سال 1896 تأسیس شد. این زوج اولین فروشگاه خود را در میدان معتبر وندوم در سال 1906 افتتاح کردند. آنها به دلیل استفاده از سنگ های قیمتی و تخصص و نوآوری خود در سنگ سازی شهرت یافتند.

امپراتوری ون کلیف و آرپلز بین سال‌های 1909 و 1939 به چندین بوتیک گسترش یافت. در سال 1942، خانواده آرپلز به ایالات متحده مهاجرت کردند و اولین بوتیک آمریکایی خود را در نیویورک افتتاح کردند. این شرکت در نهایت به آسیا گسترش یافت و تا سال 1999 تحت اداره و مدیریت اعضای خانواده باقی ماند تا زمانی که توسط Compagnie Financière Richemont S.A  خریداری شد. جواهرات زیبای ون کلیف اند آرپلز (Van Cleef & Arpels) بدن افراد سلطنتی، شخصیت های برجسته سیاسی، افراد اجتماعی و بازیگران و هنرپیشه های متعدد را زینت داده است.

عطرهای کمپانی ون کلیف اند آرپلز (Van Cleef & Arpels)، بسیار با کیفیت و روایحی خاص هستند. این برند ون کلیف اند آرپلز اولین عطر خود را در سال ۱۹۷۶ ارائه داد. برند  همچنان عطرهای با کیفیت و نابی را تولید می کند، به خصوص عطرهایی که در کلکسیون Collection Extraordinaire این برند قرار دارند.