نمایش دادن همه 2 نتیجه

نارسیس رودریگز (Narciso Rodriguez)‌ سوم یک طراح مد آمریکایی با تبار کوبایی است. رودریگز که در نیوجرسی به دنیا آمد، در رشته مد در مدرسه معروف طراحی پارسونز تحصیل کرد. کارهای اولیه او شامل کار آزاد برای شرکت های مختلف در نیویورک و یک دوره کوتاه در آنه کلاین (در زمان مدیر آن زمان دونا کاران) و همچنین کلوین کلاین بود. سال 1995 برای رودریگز، سال گسترش و توسعه بود. او همزمان به عنوان مدیر طراحی در TSE در نیویورک و مدیر طراحی Cerruti در پاریس خدمت کرد، جایی که او لباس عروس زیبایی را برای عروسی دوستش با جان کندی جونیور طراحی کرد.

این موفقیت منجر به تشکیل اتیکت Narciso Rodriguez شد که اولین مجموعه خود را در سال 1997 معرفی کرد. رودریگز برنده جوایز بهترین طراح از Vogue/VH1 و شورای طراحان مد در آمریکا شد. در سال 1997، Loewe همچنین رودریگز را به عنوان مدیر طراحی مجموعه لباس زنان خود منصوب کرد.

زمانی که بانوی اول میشل اوباما در اولین حضور خود با باراک اوباما، رئیس جمهور منتخب وقت، لباس جنجالی از مجموعه بهار سال 2009 خود را پوشید، نام رودریگز بار دیگر در کانون توجه قرار گرفت. برند نارسیس رودریگز (Narciso Rodriguez) اولین عطر خود را با نام For Her در سال 2003 روانه بازار کرد. عطر مردانه For Him  نیز در سال 2007 عرضه شد. برند نارسیس رودریگز از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۲۲ حدود ۵۵ عطر را روانه بازار کرد.