نمایش دادن همه 2 نتیجه

سالواتوره فراگامو (Salvatore Ferragamo) یک طراح کفش ایتالیایی بود که به دلیل رویکرد خلاقانه و علمی خود در طراحی کفش مورد توجه قرار گرفت. او این صنعت را در سنین جوانی آموخت و اولین کفش‌های خود را در سن 9 سالگی ساخت. پس از تحصیل در ناپل برای مدت کوتاهی در زمینه کفش ‌سازی، در سال 1914 به ایالات متحده نقل مکان کرد و برای مدت کوتاهی در یک کارخانه چکمه ‌سازی در بوستون مشغول به کار شد.

مغازه او در ابتدا تعمیر کفش و کفش های تولید شده را ارائه می داد، اما او شروع به طراحی کفش برای صنعت فیلم کرد و به عنوان “کفش ساز برای ستاره ها” شناخته شد. فراگامو متعجب بود که چرا کفش هایی که در دیده چشم زیبا به نظر می رسد، اغلب به پا آسیب می رساند؛ بنابراین فراگامو در رشته آناتومی تحصیل کرد. دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، سپس در سال 1927 به ایتالیا بازگشت.

فراگامو با راه‌اندازی فروشگاهی در فلورانس، به ثروتمندترین مشتریان، از جمله افراد مشهور و چهره‌ های سیاسی برجسته آن روز، رسیدگی می‌کرد. او طرح های منحصر به فردی خلق می کرد. در دهه 1950، او فروشگاه هایی در ایالات متحده و همچنین ایتالیا داشت و نیروی کارش به 700 صنعتگر افزایش یافت. سالواتوره فراگامو (Salvatore Ferragamo) در سال 1960 درگذشت، اما شرکت Ferragamo در دستان خانواده باقی مانده و امپراتوری خود را به کیف، عینک، لوازم جانبی، ساعت، لباس های آماده و عطر گسترش داد.

برند سالواتوره فراگامو (Salvatore Ferragamo) از سال ۱۹۶۰ تا سال ۲۰۲۱ توانست ۱۰۶ عطر متنوع را ارائه کند که بهترین های سالواتوره فراگامو را می توانید در سایت عطر تینو بیابید.