نمایش یک نتیجه

جو مالون (Jo Malone London) یک طراح عطر ساکن بریتانیا است که فعالیت خود را در صنعت عطرسازی به عنوان یک گل فروش شروع کرد. علاقه مادام العمر او به همه چیزهای خوشبو از کودکی آغاز شد، زمانی که سعی کرد عطرهای خود را با استفاده از گل های باغ خانوادگی و صابون رنده شده تولید کند. او به عنوان گل فروش در روز و یک آرایشگر که شب ها اصلاح صورت انجام می داد، فعالیت می کرد.

کسب و کار او زمانی شروع شد که روغن حمام جوز هندی و زنجبیل که به عنوان هدیه تشکر برای مشتریان تولید می کرد، منجر به درخواست سفارش مجدد شد. در سال 1994، جو مالون اولین بوتیک خود را در لندن افتتاح کرد که عطرها، لوازم مراقبت از پوست و رایحه های خانگی را ارائه می کرد. او یک بوتیک شاخص در خیابان معروف اسلون لندن نیز در سال 1999 افتتاح کرد.

جو یکی از مدافعان اولیه مفهوم ترکیب عطرها بود. رایحه های تک جنسیتی او اغلب بر روی یک نت یا ترکیبی ساده از دو یا سه اسانس متمرکز بود. این عطرها به گونه ای طراحی شده بودند که به تنهایی یا با سایر رایحه های موجود در مجموعه پوشیده شوند و به کاربر این امکان را می دهند تا با لایه بندی رایحه های مختلف روی پوست، رایحه ای سفارشی ایجاد کنند. موفقیت جو مالون چشم یک غول صنعت زیبایی را به خود جلب کرد. با حمایت مالی شرکت هایEstee Lauder، برند تجاری Jo Malone توزیع خود را در کشورهای متعددی در سراسر جهان گسترش داده است.