نمایش دادن همه 11 نتیجه

برند ناسوماتو تا بحال ۱۲ عطر را تولید کرده است که از این محصولات، سه عطر زنانه و دو عطر مردانه و مابقی یونیسکس (استفاده مشترک خانم ها و آقایان) هستند. الساندرو گوالتیری (Alessandro Gualtieri)، عطرساز عطرهای ناسوماتو (نازوماتو)، اعتقاد دارد که عطرهای او می بایست خودشان از هوش و ذکاوت برخوردار باشند نه اینکه برده او باشند! او شروع به ساختن می کند و همین فرآیند او را پیش می برد.

عطرهای برند ناسوماتو (Nasomatto) شامل:

ابسینت، باروندا، بلک افغان، بلامیج، دورو، چاینا وایت، فانتوماس، هیندوگراس، ناروتیک ونوس، نودا، نودیفلوروم، پاردون و سیلور ماسک می شود.

لازم به ذکر است که بدانید عطرهای ناسوماتو (Nasomatto) در حجم سی میل ارائه می شوند و همگی جزء عطرهای نیش و لوکس هستند. عطرهای برند ناسوماتو (نازوماتو) از ظاهری یکسان برخوردارند. عطرهای برند ناسوماتو مانند ناسوماتو بلک افغان به دلیل محبوبیتی که به سرعت پیدا کرد و رایحه خشخاشی که به خوبی توانست به تصویر بکشد، توسط سوءاستفاده گرانی به صورت فیک و تقلبی نیز تولید شده اند. بنابراین اگر می خواهید عطری سالم با رایحه ای واقعی از برند ناسوماتو (Nasomatto) داشته باشید حتما از فروشگاه مطمئن خرید عطر خود را انجام دهید.