نمایش یک نتیجه

چوپارد (Chopard) یک خانه ساعت ساز و جواهرات سوئیسی است که توسط لوئیس اولیسه شوپارد در سال 1860 تأسیس شد. برند چوپارد بسیاری از اجزای ساعت ها را، به جای استفاده از قطعات ساخته شده در کارخانه های دیگر در داخل خود تولید می کند. شهرت این کمپانی به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان به سرعت گسترش یافت و پسر موسس، پل لوئیس، شعبه دوم را در La Chaux de Fondsدر سال 1921 افتتاح کرد.

کمپانی چوپارد به ژنو، پایتخت جهانی آن زمان نقل مکان کرد. برند چوپارد (Chopard) رشد فوق‌العاده‌ای را زیر نظر خانواده Scheufele تجربه کرد، خانواده‌ای که شرکت را مدرن کرد و تخصص آن را به جواهرات زیبا و خاص تری گسترش داد. مجموعه مشهور «الماس شاد» که ساعت‌های آن دارای الماس‌های متحرک آزاد در بین کریستال‌های یاقوت کبود هستند و اولین ساعت‌های اسپورت روی بند‌های چرمی بودند، همگی تحت مدیریت  Scheufele  معرفی شدند.

در سال 1992، برند چوپارد (Chopard) با L’Oreal همکاری کرد تا عطرهای خوبی را تحت برند معتبر Chopard  (شوپارد)‌ منتشر کند. اولین عطر این شرکت، عطر زنانه شیرین و محبوب Casmir، در سال 1992 به موفقیت بزرگی دست یافت. اولین رایحه مردانه Heaven نیز در سال 1994 معرفی شد. این شرکت بسیاری از عطرهای خود را در شیشه های شبیه به یک سنگ قیمتی ارائه می دهد.