نمایش دادن همه 26 نتیجه

عطر پرفیوم دی مارلی هرود مردانه

220,000 تومان6,100,000 تومان

برند پرفیوم د مارلی، یک کمپانی عطرسازی است که بزرگترین و برترین عطرها را برای پادشاه لوئی پانزدهم در مراسم بزرگداشت مسابقات اسب سواری تولید می کرد. کمپانی پرفیوم د مارلی، شکوه و عظمت قرن هجدهم را در عطرهای خود نشان می دهد. این برند شاید با نام های پرفیوم دو مارلی، پارفومز د مارلی، پرفیومز د مارلی و پقفوم د مارلی نیز به گوش شما رسیده باشد. این برند شامل عطرهایی می شود که پرفورمنس فوق العاده بالایی دارند و به همین دلیل در کشور ما بسیار محبوب هستند.

برند پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly) اولین نسخه از عطرهای خود را در سال 2009 معرفی کرد و جدیدترین آنها هم مربوط به سال 2021 است. پرفیوم د مارلی یا پارفومز د مارلی در این سال ها حدود ۳۳ عطر را تولید کرده است. عطرهای برند برند پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly) با همکاری عطرسازهایی همچون rancis Deleamont ،Michele Saramito ،Olivier Pescheux ،Jacques Flori و … ساخته شده اند.

از معروف ترین و محبوب ترین عطرهای برند پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly) می توان به این آیتم ها اشاره کرد: شاگیا- پگاسوس- کالان- کارلایل- گودولفین- گالووی- لیتون- پرسیوال- اوجان

عطرهای پرفیوم د مارلی یا پارفومز د مارلی با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود هستند.