براساس قیمت (تومان)
نوع عطر
بر اساس جنسیت
حجم
سال تولید
کشور مبدأ برند
فصل
طبع
رایحه
پخش بو
ماندگاری
گروه بویایی
نت آغازین
نت میانی
نت پایانی
پر امتیازترین محصولات

نمایش ۱ - ۹ کالا از ۹

برند پرفیوم د مارلی، یک کمپانی عطرسازی است که بزرگترین و برترین عطرها را برای پادشاه لوئی پانزدهم در مراسم بزرگداشت مسابقات اسب سواری تولید می کرد. کمپانی پرفیوم د مارلی، شکوه و عظمت قرن هجدهم را در عطرهای خود نشان می دهد. این برند شاید با نام های پرفیوم دو مارلی، پارفومز د مارلی، پرفیومز د مارلی و پقفوم د مارلی نیز به گوش شما رسیده باشد. این برند شامل عطرهایی می شود که پرفورمنس فوق العاده بالایی دارند و به همین دلیل در کشور ما بسیار محبوب هستند.

برند پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly) اولین نسخه از عطرهای خود را در سال 2009 معرفی کرد و جدیدترین آنها هم مربوط به سال 2021 است. پرفیوم د مارلی یا پارفومز د مارلی در این سال ها حدود ۳۳ عطر را تولید کرده است. عطرهای برند برند پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly) با همکاری عطرسازهایی همچون rancis Deleamont ،Michele Saramito ،Olivier Pescheux ،Jacques Flori و … ساخته شده اند.

از معروف ترین و محبوب ترین عطرهای برند پرفیوم د مارلی (Parfums de Marly) می توان به این آیتم ها اشاره کرد: شاگیا- پگاسوس- کالان- کارلایل- گودولفین- گالووی- لیتون- پرسیوال- اوجان

عطرهای پرفیوم د مارلی یا پارفومز د مارلی با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود هستند.

مقایسه ( 0 مورد )