نمایش دادن همه 5 نتیجه

ورساچه یک خانه طراحی مد ایتالیایی است که توسط مرحوم Gianni Versace تأسیس شد و پس از مرگ وی توسط سایر اعضای خانواده ورساچه ادامه یافت. این کمپانی در سال 1978 با راه اندازی لاین پوشاک زنانه موفقیتی به دست آورد که نام آن را بر سر زبان ها انداخت. این کمپانی پس از موفقیت های دیگر تصمیم گرفت تا در عرصه تولید عطر و ادکلن نیز فعالیت کند. ورساچه (ورساچی)، اولین عطر خود را در سال ۱۹۸۱ روانه بازار کرد. کمپانی Versace تا سال ۲۰۲۰ تقریبا ۷۰ عطر در سبد تولیدات خود دارد.

Versace یک خانه طراحی مد ایتالیایی است که توسط مرحوم جیانی ورساچه تاسیس شد و پس از مرگ وی توسط سایر اعضای خانواده ورساچه ادامه یافت. این شرکت در سال 1978 با تولید یک سری لباس زنانه موفقیت فوری به دست آورد. یک خط مردانه و اولین بوتیک این شرکت در میلان در همان سال دنبال شد. جیانی ورساچه نماد مدوزا را به عنوان آرم شرکت خود انتخاب کرد. لباس ها و لوازم جانبی لوکس این شرکت با تأثیراتی از هنر پاپ گرفته تا معماری کلاسیک یونان و روم مشخص می شود.

برند Versace در میان افراد مشهور مورد علاقه قرار گرفت. التون جان از طرفداران اولیه بود و می توان گفت این خانه در میان خانه های مد ایتالیا به دلیل استفاده مداوم از افراد مشهور در تبلیغات بی نظیر است. از مشاهیر که در یک زمانی جزو چهره های تبلیغاتی Versace بوده اند؛ می توان به مدونا، اشتون کوچر، بریتنی اسپیرز و هالی بری اشاره کرد.

تولیدات Versace شامل لوازم جانبی، مبلمان منزل و لوازم آرایشی می شدند. این برند امروزه تولیدات دیگری همچون شلوار جین، وسایل خانه و … هم دارد. برند ورساچه هتلی به نام Palazzo Versace هم دارد. اولین عطر ورساچه، Gianni Versace for Women، در سال 1981 معرفی شد.