نمایش دادن همه 28 نتیجه

خانه عطر مانسرا (Mancera) توسط پیره مونتال (Pierre Montale) در سال 2008 خلق شده است. برند مانسرا برندی فرانسوی است که در واقع آغاز یک همکاری جذاب دختر و پدری است. در سال 2017 املیه (Amelie)، دختر پیره مونتال مدیر هنری عطرهای مانسرا می شود تا پروژه حاصل زحمت چندین نسل را به خوبی و ماهرانه به دست بگیرد و پیشرفت دهد. املیه (Amelie) عاشق عطرهایی است که حالتی نوستالژی برای او دارند و او را به یاد دوران کودکی می اندازند. عطرهای مانسرا (Mancera) تصویریست از سفری به مرز سرزمین های دور دست، جایی که افسانه ها زاییده شده و آینده ترسیم می شود.

Pierre Montale در این برند بر روی خلق روایح مختلف روی عطرها کار می کند. مانسرا (Mancera) یک برند با پرفورمنس قوی و قابل قبول است و به همین دلیل در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارند. خالق برند Mancera پیر مونتال (Pierre Montale) است که اولین بوتیک عطرهای لوکس از برند مانسرا را در وندوم (Vendome) پاریس افتتاح کرد. عطرهای منسرا از مواد گرانبها و لوکس، مواد کمیاب و تصفیه شده ساخته شده اند که از طراحی آرت دکو (Art Deco design) الهام گرفته اند. برند Mancera بالغ بر ۷۳ عطر تا سال 2020 روانه بازار عطر و ادکلن نموده است. Mancera یک برند نسبتاً جدید محسوب می شود که از اولین نسخه از محصولات خود در سال 2008 رونمایی کرده است. عطر ساز پیره مونتال (Pierre Montale) در کمپانی مانسرا (Mancera) بر روی خلق روایح مختلف روی عطرها کار می کند.

از معروف ترین و پر فروش ترین عطرهای کمپانی منسرا می توان به سدرات بویس، ویند وود، رد توباکو و اینستنت کراش اشاره کرد. عطرهای برند Mancera (منسرا) با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود هستند.