نمایش یک نتیجه

روبرتو کاوالی (Roberto Cavalli)‌ یک طراح مد ایتالیایی است که به دلیل لباس های سکسی و چاپ حیواناتش معروف است. کاوالی در سال 1940 در خانواده ای با ریشه های هنری متولد شد؛ او هنر را با تمرکز بر چاپ روی پارچه خواند. کاوالی تکنیک خاصی را برای چاپ روی چرم ابداع کرد؛ ابداعات او در چاپ چرم توجه دنیای مد و فشن را به خود جلب کرد و او توانست در سال 1970، اولین مجموعه لباس های خود را در پاریس به نمایش بگذارد. کاوالی در سال 1980 با همسر خود، اوا دورینگر (Eva Duringer) آشنا شد. این مدل زیبا و نایب قهرمان مسابقه Miss Miss جهان، تقریباً 20 سال از روبرتو جوانتر بود، اما این زوج زن و شوهر شدند و تاکنون شریک عشق و تجارت هم هستند.

امروزه برند روبرتو کاوالی در بیش از ۵۰ کشور جهان به فروش می رسد و نام کاوالی مترادف با سبک زندگی پر زرق و برق ایتالیایی شده است. روبرتو کاوالی (Roberto Cavalli) شامل لباس مردانه، لباس زیر، لوازم جانبی، ودکا و عطر است. اولین عطر برند Roberto Cavalli برای زنان، در سال ۲۰۰۲ به بازار عرضه شد و تا سال ۲۰۲۰، این برند توانست حدود ۵۱ عطر را در کارنامه کاری خود ثبت کند.

چاپ حیوانی که کاوالی برای آن شناخته شده است، بسیاری از باتل ها و جعبه های عطرهای روبرتو کاوالی (Roberto Cavalli) را تزئین می کند. عطرهای برند روبرتو کاوالی با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه عطر تینو موجود هستند.