نمایش یک نتیجه

برند شیسیدو (Shisseido) یک شرکت ژاپنی لوازم آرایشی و مراقبت از مو است که در سال 1872 تأسیس شد. اگرچه این شرکت ژاپنی است، اما نام آن از قسمتی در گرامر کلاسیک چینی گرفته شده است. ترجمه این نام چنین است: “فضیلت های زمین بزرگ را ستایش کنید، زمینی که زندگی جدید را پرورش می دهد و ارزش های جدیدی را به ارمغان می آورد.”

پسر آرینوبو، شینزو، اولین رئیس شرکت شیسیدو بود. شینزو در یکی از دانشگاه های ژاپن پزشکی شرقی خواند، سپس به آمریکا سفر کرد تا در کلمبیا در رشته فارماکولوژی تحصیل کند. او که یک جهانگرد و علاقه مند به دوربین بود، در سال 1915 به پاریس سفر کرد؛ جایی که برای اولین بار با عکاسی به عنوان یک هنر، مطابق با زیبایی شناسی غربی مواجه شد. شینزو به یک عکاس مشهور تبدیل شد و پیشینه منحصربه‌فرد او که سنت ‌های شرقی و غربی را در بر می‌گرفت، به انتقال Shiseido از منشأ خود به عنوان داروساز به شرکت لوازم آرایشی که امروزه تبدیل شده است، کمک کرد.

امروزه،Shiseido  محصولاتی را با حدود 18 برند مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد. از جمله آنها می توان به خط مراقبت از پوست Shiseido، لوازم آرایشی NARS، محصولات مراقبت از مو Joico، و عطرهای تولید شده با لوگوی Shiseido، از طریق بخش Beaute Prestige International و تحت اتیکت Serge Lutens  اشاره کرد.Zen  اولین عطری بود که توسط Shiseido عرضه شد. زن مردانه نیز در سال 2009 معرفی شد. شیسیدو زن، معروف ترین و محبوب ترین عطر برند شیسیدو (Shisseido) است.