نمایش دادن همه 3 نتیجه

Celine Verleure (سلین ورلور) به عنوان کسی که تجارب گسترده در صنعت عطر و ادکلن دارد،‌ ابتدا یک بلاگ راه اندازی کرد که در آن به دنبال ایده ها و الهاماتی بود که خوانندگانش به او می دادند. خط تولید الفکتیو استودیو (Olfactive studio) از این طریق راه اندازی شد. الفکتیو استودیو همانطور که از نامش پیداست (الفکتیو به معنای بویایی و استودیو هم مربوط به عکاسی)،‌ ترکیبی از عکاسی هنری مدرن و دنیای عطرها است؛ زیرا هر دوی اینها، لحظه ها و آن فضا را ثبت می کنند. در واقع بر روی هر کدام از عطرهای الفکتیو استودیو (الفاکتیو استودیو) عکسی قرار گرفته است که آن عطر و آن رایحه از آن عکس و آن فضا الهام گرفته است.

این یک رویارویی بین عکاسی هنری معاصر و عطرسازی است؛ چهار راهی بین یک استودیوی عکاسی و یک استودیوی طراحی عطر. الهام بخش سه عطر اول این مجموعه، مباحث خودنگاره (self-portrait)، اتاق تاریک و طبیعت بی روح است که به عطرهای Autoportrait ، Chambre Noire و Still Life تبدیل شده اند. از معروف ترین و محبوب ترین عطرهای الفکتیو استودیو (الفکتیو استادیو) نیز می توان به فلش بک، استیل لایف، چمبر نواق، وودی مود، امبر ایندیگو و کلور آپ اشاره کرد.

سلین ورلور، خالق برند الفکتیو استودیو (Olfactive studio) ابتدا نام عطرها را تصور می کرد؛ سپس به سه عکاس مختلف خود آزادی عمل داد تا تفسیر آنها را به نمایش بگذارند. پس از آن؛ این تصاویر به عنوان الهام بخش عطرسازانی بودند که ترکیب عطرها را خلق کردند. عطرهای برند الفکتیو استودیو (Olfactive studio) یا الفاکتیو استودیو با قیمت باورنکردنی و با ضمانت اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود هستند.