نمایش دادن همه 4 نتیجه

تیری موگلر (Thierry Mugler)‌ یک طراح مد و عکاس فرانسوی است که به خاطر مدهای قدرتمند دهه 1980 خود شهرت دارد و به طور گسترده ای با معرفی یک روند یا دسته بندی جدید عطر در دهه 1990 شناخته شده است. موگلر در ابتدا به عنوان یک رقصنده آموزش دید و از ۱۴ سالگی به طور حرفه ای کار کرد. پس از تحصیل در رشته طراحی داخلی، در ۲۴ سالگی به پاریس نقل مکان کرد و به عنوان یک فریلنسر شروع به کار کرد. اولین مجموعه شخصی او برای زنان در سال 1973 تولید شد. موگلر اولین بوتیک خود را در پاریس افتتاح کرد و همچنین یک مجموعه لباس مردانه را در سال 1978 راه اندازی کرد.

اولین عطر موگلر، آنجل، در سال 1992 معرفی شد و با نت های شیرین و خوراکی خود، دنیای عطر را به آتش کشید. آنجل که تأثیر زیادی بر صنعت عطر دهه 1990 داشت و تأثیرات آن تا قرن بیست و یکم ادامه یافت، همچنان در بین زنان و مردان پرفروش است و در سال 2007 وارد تالار جوایز فیفی (Fifi) شد. اولین عطر رسمی مردانه موگلر با نام A*Men در سال 1996 معرفی شد.Angel  و A* Men در کنار Alien، یکی دیگر از پرفروش ‌ترین عطرهایی هستند که توسط Mugler در سال 2005 معرفی شد.

برند تیری موگلر (Thierry Mugler)‌ که دیگر با برند موگلر فعالیت می کند، اولین نسخه عطری خود را در سال 1992 ارائه کرد. بهترین عطرهای موگلر را در عطر تینو با بهترین قیمت خریداری کنید.