نمایش دادن همه 5 نتیجه

بنیانگذار برند لالیک، رنه لالیک (Rene Lalique) در سال 1860 در فرانسه چشم به جهان گشود. حرفه او طراحی شیشه و بلور بود. او با ابداع بطری های عطر، گلدان، ساعت دیواری، جواهرات لوستر و آرم های تزئینی بر روی درب اتومبیل ها مانند آرم مرسدس بنز یا فورد به شهرت جهانی دست پیدا کرد. رنه لالیک در سن 12 سالگی با کمک جوستین مارین شروع به یادگیری طراحی کرد. بعد مرگ پدرش، در پاریس شروع به کارآموزی در یک طلا و جواهر سازی کرد. رنه پس از حدود دو سال برای ادامه تحصیل به لندن مهاجرت کرد و سعی کرد تا مهارت های طراحی گرافیکی خود را افزایش دهد. بعد از اینکه درس او به اتمام رسید و به فرانسه بازگشت، به عنوان هنرمند آزاد شروع به طراحی جواهرات برای جواهرسازان کرد. لالیک (Lalique) در عرض 5 سال، به یکی از برترین طراحان جواهر در فرانسه تبدیل شد. او در دهه 1920 به سبک هنری (deco) گرایش پیدا کرد و در اماکن خاص به طراحی دیوار ها و ستون های شیشه ای ظریف و براق می پرداخت.

اما تغییری در زندگی او رخ داد؛ فرانسوا کوتی (francois coty) رنه لالیک را مامور به طراحی و تولید عطر و ادکلن کرد و سبب شد تا هر دو، انقلابی را در صنعت عطر به وجود آورند. رنه Lalique در سال 1945 در گذشت؛ اما استعداد هنری او نسل به نسل منتقل گشت. ماری کلود، نوه لالیک، که شیشه ساز نیز بود تصمیم گرفت تا در سال 1992 خط تولید عطر خود را ایجاد کند. این عطرها با همراهی (Fragrance & Art) تولید شد. عطر های Lalique با همکاری عطر سازانی از جمله میشل آلمایراک، میلن آلران، ژان کلود النا، رافائل هاوری، مایلن آلران، ناتالی لورسون، موریس روسل، دومینیک روپیون، فیلیپ رومانو، لورن برویر و… ساخته شد.

لالیک (Lalique) که اولین عطر خود را در سال ۱۹۹۲ عرضه کرد، توانست تا سال ۲۰۲۱ حدود ۹۲ عطر را طراحی و تولید کند. این برند عطرهای متنوعی دارد که باعث می شود انتخاب برای شما راحت تر بشود. بهترین عطرهای لالیک (Lalique) در فروشگاه اینترنتی عطر تینو موجود است.